آهنگ سوگند | دانلود تمامی آهنگ های سوگند با پخش آنلاین 320

آهنگ سوگند | دانلود تمامی آهنگ های سوگند با پخش آنلاین 320

دانلود گلچین آهنگ های برتر سوگند با لینک مستقیم و پخش آنلاین کامل

سوگند Sogand

سوگند

سوگند سهیلی خوانندگی هیپ هاپ ایرانی ساکن آلمان است وی متولد ۲۲ مرداد ۱۳۶۶ در اصفهان است.

او تحصیلات خود را در رشته طراحی داخلی در آلمان تکمیل کرد و در آلمان بزرگ شد ، فعالیت هنری اش را با رپ شروع کرد و حال سبک هنری آن، آر اند بی و فانک است.

پدر او معلم موسیقی است و مادرش نیز نوحه سرا بود، به همین خاطر او از کودکی در خانواده‌ای اهل موسیقی به دنیا آمد و ذوق موسیقی او از زمان کودکی با او همراه شد .

او تنهایی برادر کوچکتر از خود دارد و تنها دختر خانواده است.

.

برای ذخیره آهنگ در گوشی یا سیستم خود روی دانلود بزنید

.

سوگند آینه آینه

دانلود

.

.

سوگند بلیط یکطرفه

دانلود

.

.

سوگند چیکارت کردم

دانلود

.

.

سوگند دردسر

دانلود

.

.

سوگند دلخور

دانلود

.

.

سوگند دور زمین

دانلود

.

سوگند در سال ۱۳۷۱ وقتی که پنج ساله بود به همراه خانواده خود ایران را ترک و به شهر ویسبادن آلمان مهاجرت کرد ، از ۹ سالگی موسیقی را به صورت جدی در کنار پدرش که اهل موسیقی بود شروع کرد.

سوگند در حال حاضر ساکن لندن است، او خواننده و ترانه سرای معروف ایرانی است که در یکی از مصاحبه های خود در برنامه بلور بنفش بی بی سی فارسی دین خود را مسیحی اعلام کرد.

.

سوگند دراماتیک

دانلود

.

.

سوگند هیچکی مثل من

دانلود

.

.

سوگند خواب

دانلود

.

.

سوگند خاطره

دانلود

.

.

سوگند خدا با ماست

دانلود

.

.

سوگند خدایا

دانلود

.

.

سوگند لبن لبن

دانلود

.

سوگند در سال ۱۳۸۴ وقتی که تنها ۱۸ سال داشت وارد گروه انتقام fs شد و در سبک رپ با فریناز همکاری می کرد ، او بعد از مدتی به علت یک سری از مشکلات از فریناز جدا شد و هر کسی به کار خودش ادامه داد که بعد از  مدت کوتاهی فریناز خوانندگی را کنار گذاشت.  سوگند از اولین هیپ هاپ خوان های دختر است و بعد از آن به عنوان همخوان با خواننده های مختلف همکار شد از جمله خواننده هایی که سوگند با آنها تجربه کار دارد می توان به عرفان در آهنگ های یادته و منتظر و رضا پیشر در آهنگ نجات و بهزاد لیتو در آهنگ فاشیست حصین در آهنگ برد و باخت و صادق اشاره کرد.

این چنین بود که بعد از مدتی فعالیت مستقل خود را آغاز کرد.

او در اسفند ۱۳۹۳ وقتی که ۲۷ سال داشت و بعد از اجرای کنسرت در دبی ، به کیش آمد و تصمیم گرفتم مدتی را در ایران بماند و فعالیت هنری اش را در ایران ادامه دهد یک سال در ایران، فعالیت ساخت موزیک را ادامه داد تا اینکه در سال ۹۴ دستگیر و به مدت یک ماه بازداشت بود و با قید وثیقه به صورت موقت آزاد شد.سوگند در مصاحبه‌ای با بهزاد در سال ۲۰۱۸  دلیل بازداشت شدنش در ایران را اتهاماتی همچون رابطه نامشروع ،توزیع ویدیو های مبتذل و همچنین دایر کردن مرکز فساد عنوان کرد.

سوگند به مدت سه سال در ایران فعالیت موسیقی خود را کنار گذاشت و مدتی درگیر تمرین تئاتر بود که برای اجرای تئاتر با ممانعت همراه شد، سپس طراحی لباس را شروع کرد و به کار آموزش شاگردان آواز خوان پرداخت تا اینکه سال ۹۷ آزاد شد و به آلمان برگشت و فعالیت موسیقی خود را دوباره شروع کرد.

.

سوگند مرا ببوس

دانلود

.

.

سوگند میگذره

دانلود

.

.

سوگند مدل من

دانلود

.

.

سوگند نقطه کور

دانلود

.

.

سوگند پایان

دانلود

.

.

سوگند رمانتیک

دانلود

.

.

سوگند سلام

دانلود

.

سوگند در سالهای اخیر با یکی از خواننده های رپ ایرانی، امیر علی خسروجردی با نام هنری صورت زخمی که متولد ۱۳۶۹ در تهران است ازدواج کرد جالب است بدانید امیرعلی خسروجردی نام هنری اش را بر اساس زخم بزرگ که روی چهره‌اش دارد انتخاب کرده که این زخم به یک نزاع خیابانی بازمی‌گردد.

امیر علی توسط مهراد هیدن که یکی از مشهورترین رپرهای رپ فارسی به شهرت رسید سوگند و زخمی در چندین آهنگ به نام های میگذره، آینه آینه و بمی همکاری داشتند .

مدت زیادی از ازدواج این دو هنرمند نگذشته بود که صاحب فرزندی پسر به نام میراث شدند.

.

سوگند سایه بون

دانلود

.

.

سوگند شکایت

دانلود

.

.

سوگند تهران

دانلود

.

سوگند سهیلی صلیبی را بر روی دست چپش خالکوبی کرده و روی دست راستش نیز کلمه believe تتو کرده ، همچنین بر روی ران پای راستش هم خالکوبی شیر دیده می شود.

سوگند گفته است  که من عاشق خدام و هیچ چیز بیشتر از این برام تو دنیا ارزش ندارد اما انسان بودن برام در جایگاه اول قرار می گیرد و خیلی به آن حساس هستم.

من هر چه دارم آن را مدیون خدا هستم و زندگی من بر اساس ایمانم می چرخد.

.

سوگند وای جونوم

دانلود

.

.

سوگند تاپ

دانلود

.

.

سوگند یادش بخیر

دانلود

.

  • 9 سپتامبر 2023
  • 0 نظر

دیدگاه خود را بگذارید